Kurumsal

Hakkımızda

 

               
 
                   Firmamız 1990'lı yıllara dayanan geçmiş iş tecrübelerini, 2011 yılında MOMENT GRUP MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT LTD.ŞTİ. çatısı altında daha kaliteli ve görkemli projelere imza atabilmek için toplamıştır.

 

                 Şirketimiz, kurulmuş olduğu 2011 yılından beri hızla gelişerek, sektörde belirli bir ağırlığı olan saygın bir kuruluş haline gelme yolunda hızla ilerlemekte, gerek alt yapısı gerekse yaptığı işler açısından güvenilir ve tercih edilir bir isim olmaya gayret etmektedir.

                

Firmamızın teknik kadrosunu, her biri mesleklerinde deneyimli mimar, mühendis ve teknikerler oluşturmaktadır.

 

İşlerin yapımında çağdaş yönetim anlayışı, teknik kadronun bilimsel yöntemlerle çalışması, yapılan işlerin zamanında, ekonomik ve güvenli olması ilkeleri gözetilmektedir.

              

Firmamız, ana faaliyet konusu olan  bina yapım işlerinde, resmi taahhüt işlerinde, özel sektörde ana firmaların kaba-ince imalatlarının faturalı, SSK’lı, profesyonel taşeron-çözüm ortağı prensibi ile istenilen teknik ve estetik koşullara uygun olarak, eksiksiz ve süresinde tamamlanmasında kuruluşundan bu yana birçok projede yer almıştır.

              

Tüm projelerimizde sağlamlıktan, güvenlikten, ekonomiklikten ve estetikten ödün verilmemiştir.

               Yapım aşamasında kullandığımız malzemeler TSE ve ISO onaylı, piyasanın en çok tercih ettiği ve kalitesi belgelenmiş ürünlerden oluşmaktadır.

 

 Tamamladığımız tüm projelerde “güvenerek ve güven vererek” çalışma prensibinden taviz yerilmemiş, gelecek projelerimizde de bu prensipten taviz verilmeyecektir.

 

                 Kuruluşumuzda yönetim sistemleri konusunda daha ileri seviyelere ulaşmak için ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,  14001 Çevre Yönetim Sistemi ve 18001 İSG Yönetim Sistemleri kurulmuş, akredite kuruluşlar tarafından kalite belgelendirmelerimiz yapılmıştır. 

                 

Uygulanan KYS, Çevre ve İSG Yönetim Sistemleri, belirli aralıklarla gözden geçirilerek gerekli iyileştirme tedbirleri alınmakta, kanuni yükümlülüklerin ve diğer yükümlülüklerin yerine getirildiği kurulan sistemlerin uygulama etkinliği ile kontrol edilmekte ve doğrulanmaktadır.

 

               İnşaat sahasında faaliyet gösteren siz değerli kuruluşların projelerini de uzman ekibimiz tarafından gözden geçirip, her türlü imalat kalemleri için fiyatlandırma yapmaktan mutluluk duyar, çalışmalarınızda başarılar dileriz…

Misyonumuz

 

                MOMENT GRUP olarak önceliğimiz:kalite, müşteri memnuniyeti, güvenli firma olma prensibi ile projelerimizi siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, standartlara uygun üst düzey kalitede, doğru zamanda ve akılcı maliyet prensipleri ile yöneterek, müşterimizin isteklerini karşılamayı ve beklentilerinin ötesine geçmeyi ana prensip olarak benimsemiştir. .

Kurumsal Yapı

                    MOMENT GRUP MÜH. MİM. İNŞAAT LTD. ŞTİ. İnşaat üstyapı ve alt yapı sektöründe faaliyet göstermektedir.   

                 MOMENT GRUP MÜH. MİM. İNŞAAT LTD. ŞTİ. kurulduğu tarihten bu yana, İnşaat sektöründe konut inşaatı yapım ve satımı, eski konutların onarımı ve satımı yapmış ve konut ve işyeri yapım satım tecrübesini kamuya ait idari binaların yapım işlerinin taahhüdüne girerek kullanmayı amaçlamaktadır. Konu ile ilgili idari ihalelere girilmekte olup taahhüdü altında bu inşaat faaliyetlerini devam ettirme ve taahhüdü altında bugüne kadar üstlendiği projeleri başarıyla yapmaktadır.

                Sektörde kaliteyi, güvenirliliği ve sürati kendine hedef politikası edinmiş olan MOMENT GRUP MÜH. MİM. İNŞAAT LTD.ŞTİ. bu anlayışla uzun yıllar bu ülkeye yurt içinde ve dışında hizmet sunma arzusu ve gayretiyle çalışmalarına devam edecektir. Entegre Yönetim Sistemi içinde çalışmalarının daha verimli olacağının bilinci ile bu sisteme kendisini adapte etmiş olup, genişlemenin hiçbir sıkıntısını çekmeyeceği inancındadır. 

Vizyonumuz

İnşaat alanında, tekniği, kalitesi ve hizmeti ile yurtiçi ve yurtdışında marka olmak.

Kalite Politikamız

  

POLİTİKA (KALİTE, ÇEVRE, İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ)

 

 

·        MÜŞTERİ ŞARTNAMELERİNE, KANUN, MEVZUAT YÖNETMELİKLER VE STANDARTLARA UYARAK ALT YAPI ÜST YAPI İMALATLARINI GERÇEKLEŞTİRMEK.

·        İMALATLARIMIZI İDAME ETTİRİRKEN HAVAYA, TOPRAĞA, SUYA VE DİĞER DOĞAL KAYNAKLARA YÖNELİK KİRLENMEYİ ÖNLEMEK,

·        KAYNAKLARI ETKİN VE PLANLI KULLANARAK, GELECEK NESİLLERE YAŞANABİLİR VE TEMİZ BİR ÇEVREYİ MİRAS BIRAKMAK.

·        İNSAN SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİNİ TEMEL PRENSİP EDİNEREK, TÜM ÇALIŞANLARIMIZA, TEDARİKÇİLERİMİZE VE İMALAT SUNUDUĞUMUZ KAMU KURUM KURULUŞLARA VE HALKIMIZA SAĞLIKLI, HUZURLU VE GÜVENLİ BİR ORTAM SAĞLAMAK

………………TEMEL POLİTİKAMIZDIR.

·        ETKİN OLARAK UYGULANAN VE SÜREKLİ GELİŞTİRİLEN YÖNETİM SİSTEMİMİZLE ALT YAPI ÜST YAPI İMALAT FAALİYETLERİNDE ADI SİSTEM KALİTESİ İLE ANILAN VER HER ZAMAN ARANILAN BİR ŞİRKET OLMAK

…………………….HEDEFİMİZDİR.

 

 

 

 

 

 

GENEL MÜDÜR

 

 

BELGELERİMİZ

                         KALİTE YÖNETİM BELGELERİMİZ.